Історія

24 червня 2005 року довгоочікуваний дитячий садок «Ромашка»  відкрив двері для дітлахів сіл Менжинське та Старозаводське. Після численних дебатів, наполягань, перевірок , врешті-решт ,частину приміщень Менжинської ЗОШ було реконструйовано та перероблено під дитячий садок.
 Право перерізати символічну стрічку було надано голові Нікопольської райради М.Матюку та в.о. голови Нікопольської райдержадміністрації В.Туревичу. З привітальним словом виступили сільський голова Р.П.Гаркавенко та завідуюча дитсадком І.В.Терьошина у свою чергу згадали та подякували всім спонсорам,які доклали зусиль аби створити належні умови для перебування малечі у дитсадку.
 Світлі і просторі ігрові кімнати , відпочивальні з крихітними, дбайливо застеленими ліжками привітно зустрічали всіх, хто завітав на свято. Обережними кроками ступали оглядачі , немов боячись порушити гармонію цього поки – що німого царства, яке невдовзі наповниться дзвінкими голосами малечі. Великі та малі іграшки, що усюди, з нетерпінням чекали на час, коли вже нарешті потраплять до своїх маленьких господарів. Проте,перш за все ,треба було бачити захопленні цією красотою очі дітей, які , затамувавши подих , разом із дорослими обходили свої майбутні володіння.
    Свято закінчилося концертом, де всі номери виконували хлопчики та дівчатка, для яких створений дитсадок. Веселі пісні, танці,  декламування віршів звеселяло всіх присутніх, а глядачі у відповідь юним артистам дарували гучні оплески.

Гості відкриття ЗДО «Ромашка».

Колектив  працівників на 24 червня 2005 року.

Ігрові майданчики на момент відкриття.