Сторінка батьків

Тут ви можете знайти цікаву та корисну інформацію про наш  садочок , його колектив, пошуки, здобутки.

Отримати корисну інформацію з питань навчання та виховання дошкільників,та розважитися разом з дітьми.

26 березня 2022р.

Стрес, занепокоєння, напади тривоги — відчуття, притаманні дітям так само, як і дорослим, і особливо, під час війни. Зняти психологічне напруження й змусити дітей розслабитися допоможуть дихальні вправи й рухливі ігри, зокрема такі, що містять вірші, пісні, лічилки.

Гра здатна «перемкнути» увагу дитини з того, що її турбує, на те, що вона може хоча б відносно контролювати. Пропонуємо добірку ігор, які можна організувати для дітей у бомбосховищі чи деінде, щоб зняти з них психологічну напругу й стрес.

Ігри з примовлянками

"Ми тупаємо ногами"

Діти разом із дорослим стають в  кружок на відстані випрямлених рук одне від одного, промовляють слова й виконують відповідні рухи, а відтак біжать по колу:

Ми потупаєм ногами,

Ми поплескаєм руками,

Покиваєм головою,

Помахаємо рукою.

А тепер ми біжимо, біжимо, біжимо. Всі по колу біжимо, біжимо, біжимо. За сигналом «Стоп!» діти зупиняються в колі, знов виконують ті самі рухи, а відтак біжать у протилежну напрямку.

"Витівники"

Дорослий вибирає серед дітей «витівника». Усі інші стають в  кружок. Витівник стає всередині кола. Діти ходять по колу й промовляють слова:

Всі разом одне за одним Ми ідемо струнко в ряд, Стій на місці! Дружно разом Зробимо ось так! Діти в кружку зупиняються. Витівник показує якийсь рух, діти повторюють. Відтак обирають наступного витівника, і гра триває.